ŁADOWARKI DO SAMOCHODÓW

INFRASTRUKTURA ELEKTROMOBILNOŚCI

Jesteśmy entuzjastami elektro mobilności, ponieważ jest to rozwiązanie pozwalające na istotną redukcję emisji CO2, cząstek stałych i hałasu w ruchu drogowym. Jako firma chcemy wnieść wkład w dbaniu o naszą Planetę.

Wspieramy naszych klientów w elektryfikacji ruchu drogowego dzięki dostarczaniu rozwiązań związanych z inteligentną infrastrukturą do ładowania samochodów elektrycznych.

City Systems zna potrzeby klientów związane z rozwojem infrastruktury do ładowania samochodów elektrycznych. City Systems współpracuje blisko z Klientami aby określić dla nich najlepszą technologię do ładowania. Oferujemy kompletny zakres rozwiązań od prostego punktu ładowania w ​​domu do szybkiej ładowarki w miejscach często uczęszczanych.

City Systems jest dystrybutorem ładowarek do samochodów elektrycznych koncernu Schneider Electric.

Doradzamy szczegółowo o zastosowaniach odpowiedniego sprzętu do ładowania, tworzymy koncepcję i ją wdrażamy. Oprócz sprzedaży infrastruktury do ładowania, świadczymy również kompleksowe usługi związane z instalacją, uruchomieniem oraz serwisem inteligentnej infrastruktury do ładowania samochodów elektrycznych.