EKONOMIKA INWESTYCJI

PRZYKŁADOWY ZWROT Z INWESTYCJI

Zastosowanie sprzętu wysokiej jakości, sprawdzonego technicznie na wielu małych i dużych parkingach jest bardziej opłacalne w dłuższej perspektywie czasu.

Sprzęt o wyższej jakości wymaga mniejszej ilości napraw a tym samym mniejszych nakładów finansowych w okresie eksploatacji.
Z naszego doświadczenia wynika, że problemy ze sprzętem niższej klasy zaczynają się od drugiego roku użytkowania co generuje niemałe i nieoczekiwane koszty serwisowe.

Nasze systemy działają z powodzeniem ponad 5 lat na parkingach o rotacji samochodów wynoszącej średnio 3000 wjazdów/wyjazdów na urządzenie.

Niebagatelne znaczenie ma również fakt, że są jednym z najczęściej instalowanych systemów w Niemczech – kraju znanym z wysokich wymagań jakościowych.

 

Przykładowy zwrot inwestycji przy konfiguracji parkingu 1 wjazd, 1 wyjazd, 1 kasa automatyczna, 1 komputer centralny.

Inwestycja: 150.000 zł netto

Cennik: 2 zł / godzinę parkowania *

* Każdy klient płaci średnio 2 złote.

  • Przy założeniu średniej rotacji samochodów – 1000 samochodów / dzień – inwestycja zwróci się po 2,5 miesiącach a potem zacznie przynosić zyski.
  • Przy założeniu średniej rotacji samochodów – 500 samochodów / dzień – inwestycja zwróci się po 5 miesiącach a potem zacznie przynosić zyski.
  • Przy założeniu średniej rotacji samochodów – 300 samochodów / dzień – inwestycja zwróci się po 8 miesiącach a potem zacznie przynosić zyski.

PRZY KONFIGURACJI PARKINGU

1 WJAZD / WYJAZD
1 KASA AUTOMATYCZNA
1 KOMPUTER CENTRALNY