O NAS

KILKA SŁÓW O NAS

Firma CITY SYSTEMS działa na polskim rynku od ponad 10 lat. Specjalizuje się w projektowaniu, instalacjach i serwisie systemów parkingowych.

Firma zainstalowała z sukcesem systemy parkingowe na wielu prestiżowych obiektach ściśle współpracując z Klientami na wszystkich etapach realizacji projektu oraz po jego zakończeniu stając się godnym zaufania partnerem biznesowym.

Misją CITY SYSTEMS jest dostarczanie zaawansowanych technologicznie systemów parkingowych, które są przyjazne w obsłudze i uwzględniają indywidualne potrzeby Klientów.

Firma City SYSTEMS współpracuje z operatorami parkingów oraz z biurami projektowymi.

Firma CITY SYSTEMS Sp. z o.o. samodzielnie zainstalowała profesjonalne systemy parkingowe, prowadziła i prowadzi serwis i konserwacje - na ponad kilkudziesięciu obiektach.

Firma CITY SYSTEMS Sp. z o.o. realizuje zamówienia kompleksowo:

  • prowadzi konsultacje przedwykonawcze,
  • przygotowuje założenia projektowe dla inwestorów i projektantów,
  • instaluje sprzęt,
  • nadzoruje proces realizacji inwestycji,
  • prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • prowadzi dystrybucję materiałów ekspoloatacyjnych.

Firma CITY SYSTEMS od roku 2010 jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę firmy Bebarmatic  - oferując profesjonalne systemy parkingowe.

Firma Bebarmatic GmbH z powodzeniem dynamicznie rozwija się od ponad 35 lat. Firma ta zrealizowała do roku 2015 już ponad 10.000 projektów dotyczących instalacji barier i systemów parkingowych. oraz około 250 projektów profesjonalnych systemów parkingowych w Niemczech, co daje jej wiodące miejsce w tej branży w Europie. Oprócz Polski posiada przedstawicielstwa w Danii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz we Włoszech.

 

Zespół CITY SYSTEMS

Założycielem i prezesem firmy jest Olga Kosińska, która w branży systemów parkingowych pracuje od roku 2004.

Jest absolwentką Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Produkcji.

Posiada bogatą wiedzę z zakresu systemów parkingowych oraz kontroli dostępu na rynku krajowym i zagranicznym.

Posiada Licencję Zabezpieczenia Technicznego II stopnia uprawniającą do projektowania oraz nadzoru instalacji systemów kontroli dostępu.

Firma zatrudnia doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę inżynieryjną gwarantującą wysoką jakość instalacji i obsługi serwisowej systemu.  Pracownicy firmy posiadają wykształcenie politechniczne, podlegają programowi wielostopniowych szkoleń realizowanych w kraju i zagranicą. ­

 

Nasze atuty

Zespół City Systems jest godnym zaufania partnerem biznesowym, który pracuje zgodnie z najwyższymi standardami jakości zarówno w procesie projektowania, instalacji jak i procesie obsługi klienta. 

Firma gwarantuje najwyższą jakość techniczną sprzętu i podzespołów przy zachowaniu ekonomiki cenowej – komponenty/podzespoły użyte do budowy systemu parkingowego pochodzą od międzynarodowych uznanych producentów, których sieć serwisowa działa na wszystkich uznanych rynkach europejskich.

W systemie zastosowane są najlepsze podzespoły uznanych producentów, które mają zasadniczy wpływ na niezawodność jego pracy i jakość obsługi (drukarki, czytniki biletów i monet, płyty sterujące, komputery przemysłowe, mechanizmy przenoszenia napędu w barierach).

Firma posiada zaawansowany dział rozwoju sprzętu i oprogramowania.

Umożliwia to elastyczne dostosowywanie systemu i każdego jego wdrożenia do indywidualnych wymogów Klienta.

Firma City Systems przykłada dużo uwagi skutecznemu szkoleniu personelu obsługującego system wychodząc z założenia, że dobra znajomość systemu przekłada się na efektywną współpracę serwisową.

System znajduje zastosowanie we wszystkich rodzajach parkingów,  również o bardzo dużej rotacji pojazdów (powyżej 3 tysięcy wjazdów / wyjazdów dziennie na jedno urządzenie) oraz może funkcjonować również w trudnych warunkach atmosferycznych.

Współpraca z liderem systemów parkingowych na rynku niemieckim – Bebarmatic – daje firmie City Systems dostęp do najnowszych technologii.

Wykwalifikowana i stabilna kadra firm City Systems zapewnia najwyższy poziom produktu i obsługi.

Zrealizowane inwestycje oraz wzrost zainteresowania systemami oferowanymi przez City Systems świadczą zarówno o wysokiej jakości i niezawodności sprzętu oraz skutecznym serwisie.

Firma dysponuje ogólnopolską siecią serwisową.