O NAS

KILKA SŁÓW O NAS

Firma CITY SYSTEMS działa na polskim rynku od ponad 10 lat. Specjalizuje się w projektowaniu, instalacjach i serwisie systemów parkingowych oraz infrastruktury do ładowania samochodów elektrycznych.

Firma zainstalowała z sukcesem systemy parkingowe na wielu prestiżowych obiektach ściśle współpracując z Klientami na wszystkich etapach realizacji projektu oraz po jego zakończeniu stając się godnym zaufania partnerem biznesowym.

Misją CITY SYSTEMS jest dostarczanie zaawansowanych technologicznie systemów parkingowych oraz infrastruktury do ładowania samochodów elektrycznych, które są przyjazne w obsłudze i uwzględniają indywidualne potrzeby Klientów.

Firma City SYSTEMS współpracuje z operatorami parkingów oraz z biurami projektowymi.

Firma CITY SYSTEMS Sp. z o.o. samodzielnie zainstalowała profesjonalne systemy parkingowe, prowadziła i prowadzi serwis i konserwacje - na ponad kilkudziesięciu obiektach.

Firma CITY SYSTEMS Sp. z o.o. realizuje zamówienia kompleksowo:

  • prowadzi konsultacje przedwykonawcze,
  • przygotowuje założenia projektowe dla inwestorów i projektantów,
  • instaluje sprzęt,
  • nadzoruje proces realizacji inwestycji,
  • prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • prowadzi dystrybucję materiałów ekspoloatacyjnych.

Firma CITY SYSTEMS od roku 2010 jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę firmy Bebarmatic - oferując profesjonalne systemy parkingowe.

Firma Bebarmatic GmbH z powodzeniem dynamicznie rozwija się od ponad 35 lat. Firma ta zrealizowała do roku 2015 już ponad 10.000 projektów dotyczących instalacji barier i systemów parkingowych. oraz około 250 projektów profesjonalnych systemów parkingowych w Niemczech, co daje jej wiodące miejsce w tej branży w Europie. Oprócz Polski posiada przedstawicielstwa w Danii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz we Włoszech.

Firma City Systems jest dystrybutorem ładowarek do samochodów elektrycznych koncernu Schneider Electric.

Zespół CITY SYSTEMS

Firma zatrudnia doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę inżynieryjną gwarantującą wysoką jakość instalacji i obsługi serwisowej systemu.  Pracownicy firmy posiadają wykształcenie politechniczne, podlegają programowi wielostopniowych szkoleń realizowanych w kraju i zagranicą.

Założycielem i prezesem firmy jest Olga Kosińska, która w branży systemów parkingowych pracuje od roku 2004.

Jest absolwentką Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Produkcji.

Posiada bogatą wiedzę z zakresu systemów parkingowych oraz kontroli dostępu na rynku krajowym i zagranicznym.

Posiada Licencję Zabezpieczenia Technicznego II stopnia uprawniającą do projektowania oraz nadzoru instalacji systemów kontroli dostępu.

Nasze atuty

Zespół City Systems jest godnym zaufania partnerem biznesowym, który pracuje zgodnie z najwyższymi standardami jakości zarówno w procesie projektowania, instalacji jak i procesie obsługi klienta.

Firma gwarantuje najwyższą jakość techniczną sprzętu i podzespołów przy zachowaniu ekonomiki cenowej – komponenty/podzespoły użyte do budowy systemu parkingowego pochodzą od międzynarodowych uznanych producentów, których sieć serwisowa działa na wszystkich uznanych rynkach europejskich.

W systemie zastosowane są najlepsze podzespoły uznanych producentów, które mają zasadniczy wpływ na niezawodność jego pracy i jakość obsługi (drukarki, czytniki biletów i monet, płyty sterujące, komputery przemysłowe, mechanizmy przenoszenia napędu w barierach).

Firma City Systems przykłada dużo uwagi skutecznemu szkoleniu personelu obsługującego system wychodząc z założenia, że dobra znajomość systemu przekłada się na efektywną współpracę serwisową.

System znajduje zastosowanie we wszystkich rodzajach parkingów, również o bardzo dużej rotacji pojazdów (powyżej 3 tysięcy wjazdów / wyjazdów dziennie na jedno urządzenie) oraz może funkcjonować również w trudnych warunkach atmosferycznych.

Współpraca z Bebarmatic oraz Schneider Eletric – liderami w obszarach systemów parkingowych oraz ładowarek do samochodów elektrycznych daje firmie City Systems dostęp do najnowszych technologii.

Firma dysponuje ogólnopolską siecią serwisową.